Przejdź do treści


Profesjonalne
urządzenia
gastronomiczne

Nasza tradycja sięga lat dwudziestych XX wieku. W naszej polskiej fabryce produkujemy wysokiej klasy wyroby na rynek Horeca w całej Europie.

Nasze produkty

KU1000

Roboty kuchenne

Niezbędne wyposażenie każdej restauracji stawiającej na świeżość i jakość oferty. Dzięki szerokiej gamie przystawek i narzędzi posiada takie funkcje jak: mielenie i skruszanie mięsa, rozdrabnianie warzyw i mieszanie ciast itp.

KU1000

Urządzenia do obróbki mięsa

Świeży burger, tatar, falafel a może stary dobry „mielony”? Najlepiej smakuje przyrządzony zaraz po zmieleniu mięsa. Dlatego dla restauracji, sklepów mięsnych itp. stworzyliśmy nasze wyjątkowe urządzenia do obróbki mięsa.

KU1000

Opiekacze do pizzy i zapiekanek

Tylko kilka minut potrzebuje nasz opiekacz, aby idealnie upiec pizzę. Przeznaczony do zastosowania w barach bistro, na stacjach benzynowych, w sklepach etc.

KU1000

Naświetlacze do jaj

Bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów to kluczowa sprawa dla każdego prowadzącego biznes spożywczy. Dlatego opracowaliśmy i produkujemy naświetlacze do jaj.

KU1000

Rozdrabniarki do jarzyn

Rozdrabniarka do warzyw i owoców idealna dla wszystkich ceniących sobie świeże i soczyste sałatki.

KU1000

Mieszarki do ciast

Do mieszania produktów spożywczych: płynów rzadkich i gęstych, ciast lekkich i ciężkich (z ciastem chlebowym włącznie), produktów mięsnych oraz innych produktów wieloskładnikowych. Ubija śmietanę, majonez, kremy cukiernicze itp.

O nas

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz otwartości na badania i rozwój możemy wytwarzać innowacyjne produkty znajdujące uznanie na wymagającym technologicznie rynku niemieckim, gdzie sprzedajemy 70% naszej produkcji.

Wiesław Chruścik Dyrektor Handlowy

Dyrektor Handlowy z ponad 30 letnim stażem, posiadający dodatkowo wieloletnie doświadczenie w logistyce i zaopatrzeniu firm produkujących AGD.

Tomasz Dulęba Handlowiec

Specjalista ds. Marketingu i Handlu w "MESKO-AGD"

Długoletni sprzedawca wyrobów MESKO-AGD, praktyk - pracował w przemyśle spożywczym i w gastronomii.

Irmina Gryl Handlowiec

Specjalista ds. Marketingu i Handlu w Mesko-AGD , odpowiedzialny za kompleksową obsługę i realizację zamówień klientów.

W marketingu od 20 lat w branży medialnej , jako doradca klienta biznesowego z doświadczeniem w tworzeniu strategii sprzedaży.

Janusz Bodo Serwis

Mechanik z 30 letnim stażem w serwisowaniu maszyn i urządzeń AGD.

Historia

„Są w życiu narodów i państw zmagania, które nigdy nie ustają. Polskę na równi z innymi narodami oczekuje walka we wszechświatowych zapasach o pierwszeństwo w dziedzinie organizacji i kultury”

Józef Piłsudski

Nasze tradycje sięgają 1922 roku kiedy to z Centralny Zarząd Wytwórni Wojskowych postanowił wybudować w Skarżysku fabrykę amunicji i delegował do pierwszych prac organizacyjnych inż. Leonarda Łabucia. Już po kilku latach fabryka stała się ważnym punktem na przemysłowej mapie II Rzeczpospolitej przyczyniając się m.in. do powstania koncepcji Centralnego Okręgu Przemysłowego (COP). Z biegiem lat, fabryka zaczęła rozszerzać swoje port folio m.in. na produkty cywilne w tym AGD. W roku 2000 z wyodrębnienia ze struktury wojskowej, powstała spółka Mesko AGD, która w swych działaniach pozostaje wierna przesłaniu swoich twórców, starając się produkować maszyny najwyższej jakości.

Partnerzy

Polskim produktom najwyższej jakości trudno konkurować cenowo z urządzeniami wytwarzanymi na Dalekim Wschodzie. Nie składamy jednak broni, takie mamy DNA. Ale nasz upór nie byłyby możliwy bez partnerów i klientów, dla których ważniejsze od ceny są takie wartości jak jakość, solidność i społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR). Właśnie tu chcielibyśmy ich przedstawić:

Mesko-AGD Sp.z o.o.
ul. Mościckiego 30
26-110 Skarżysko-Kamienna 

Dział Handlowy

Pn. - Pt. 8:00-15:00

Serwis

Pn. - Pt. 7:00 - 15:00